За нас

Ofis.mk е е-продавница за столици и се’ друго потребно за работа од канцеларија или од дома. Сите достапни производи за нарачка се прикажани во детали со цел купувачот да создаде појасна и реална претстава за производот кој го купува на нашава е-продавница.

Производите кои се изложени не се достапни за да се видат на друго место освен онлајн, Ofis.mk нема физичка продавница. Сите правила и услови за нарачка се истакнати тука.

ЗА РАЗГОВОР ЈАВЕТЕ СЕ НА +389 78 246811

ПОРТФОЛИО

НАШИТЕ СТОЛИЦИ ВО РЕАЛЕН РАБОТЕН ПРОСТОР

Столица ATHENA

13,200.00ден

ATHENA e канцелариска столица,со уникатен дизајн со бели рамки, основа и подлактици. Столицата е со висока мрежаста потпирачка во црна боја, со TILT механизам, хромиран газен механизам (амортизер).

ATHENA издржува максимална тежина од корисникот од 120 кг.

Прочитај повеќе

Столица ABSOLUT NET

18,500.00ден

ABSOLUT NET е столица со мрежаста потпирачка во сива или црна боја, и седалка со полуретанова пена, тапацирана со висококвалитетно црно платно, прилагодлива лумбална потпора и прилагодлив потпирач за глава.

Прочитај повеќе

Столица ARES

11,200.00ден

ARES е столица со висока мрежаста потпирачка. Столицата е со потпирачи за раце и целосна ергономска конструкција, и со TILT механизам со релакс функција за лулање или фиксирање во исправена позиција и прилагодување според тежината на корисникот.
Прочитај повеќе

Канцеларискa столица NERO

10,000.00ден

Менаџерска колекција на столови – стол NERO. Работен стол со висока потпирачка, тапацирана седалка и потпирачка во комбинација од мрежа и платно.

SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:
Прочитај повеќе

Канцеларискa столица LUNA

12,000.00ден

Канцелариски стол LUNA- менаџерска колекција – Tilt механизам – Гаранција: 1 година – Потпирачи за раце – Лумбална потпора – Потпирач за глава
SKU: Не е достапно Категории: , Ознака:
Прочитај повеќе

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА

Плаќате на фактура, доставуваме на адреса со наш превоз, за нарачка на 5 и повеќе столици одобруваме попуст.

БИДЕТЕ ПРВИ КОИ ЌЕ ГИ ДОЗНАЕТЕ НАШИТЕ СЛЕДНИ АКЦИИ

Пријавете се за добивање на нашиот месечен newsletter со едноставно внесување на ваша емаил адреса.

Subscription Form