24,100.00ден
21,690.00ден

Ергономична столица со мрежаста потпирачка и полиуретанова седалка тапацирана со висококвалитетно платно, уникатен дизајн, носивост до 120 кг., 3 години гаранција, TÜV Сертификат.

Столица ERGONOMIK зелена, stolica ergonomik zelena
Столица ERGONOMIK
Попуст Количина Попуст
-10% 1 - 1000 10%