7,000.00ден

Практичен и современ модел со модерна визија, tilt механизам, уникатен дизаjн, хромирани елементи, носивост до 100кг. и 6 месеци гаранција.

Канцелариска столица MINI 1020
SKU: Не е достапно Категории: ,