12,000.00ден

Канцелариски стол LUNA- менаџерска колекција – Tilt механизам – Гаранција: 1 година – Потпирачи за раце – Лумбална потпора – Потпирач за глава
Канцелариски стол Herman
Канцеларискa столица LUNA
SKU: Не е достапно Категории: , Ознака: