12,200.00ден

» Лумбална поддршка
» Седиште тапацирано со текстил дамаск.
» Потпирачот за грб е обложен со високо квалитетна мрежаста ткаенина.
» Хромирани потпирачи за раце со украсни влошки.
» Стабилна хромирана основа со пет краци.

Детска столица DARIO
SKU: Не е достапно Категории: , ,