18,800.00ден

» Прилагодлива лумбална подршка и потпирач за глава.
» Мulti-function механизам што овозможува заклучување во работна позиција.
» Потпирач за нозе.
» Анатомско седиште и потпирач за грб, изработени од полиуретанска пена, тапацирани со високо квалитетна еко кожа.
» Капацитет на товар – 150кг.

Детска столица START
SKU: Не е достапно Категории: , ,