10,500.00ден

» Седиште направено од полиуретанска пена, тапацирано со текстил дамаск.
» Потпирач за грб изработен од мрежаста ткаенина
» Капацитет на товар – 120кг.

Детска столица SIENA
SKU: Не е достапно Категории: , ,