11,400.00ден

» Лумбална поддршка.
» Седиште тапацирано со текстил дамаск.
» Потпирачот за грб е изработен од високо квалитетна мрежаста ткаенина.
» потпирачи за раце со украсни влошки.
» Стабилна хромирана основа со пет краци.

Детска столица MIA
SKU: Не е достапно Категории: , ,