13,500.00ден

» Анатомско седиште и потпирач за грб, тапациран со мрежаста ткаенина.
» Дишечка конструкција на потпирач за грб од тип „ајкула“.
» Стабилна пластична основа со пет краци и тркалца и можност за прилагодливње на висина на седиштето.
» Овластен (BIFMA) амортизер на гас, 120 мм, и сертифицирани тркала (BIFMA) за меки подови.
» Капацитет на товар – 120кг.

Детска столица ЕММА black
SKU: Не е достапно Категории: , ,