18,500.00ден

» Анатомско седиште и потпирач за грб, изработени од полиуретанска пена, тапациран со висококвалитетен дамаск.
» Специјално дизајниран модел на потпирачот за грб за поголема стабилност.
» Стабилна пластична основа со пет краци и тркалца.
» Поддршка за стапалата на детето.
» Прилагодување на висината на седиштето.
» Капацитет на товар – 120кг.

Детска столица BIBI
SKU: Не е достапно Категории: , ,