14,300.00ден

» Анатомско седиште и потпирач за грб изработени од полиуретаснска пена и тапацирани со високо квалитетна ткаенина дамаск.
» Дизајнерски модел на потпирач за грб за поголема стабилност.
» Прилагодување на висината на седиштето.
» Овластен (BIFMA) амортизер на гас, 120 mm и сертифицирани (BIFMA) тркала за меки површини
» Капацитет на товар – 120кг.

Детска столица ANNA
SKU: Не е достапно Категории: , ,