fbpx

Столица KJARA

9,000.00ден
7,200.00ден

KJARA е луксузен модел на столица со широка седалка и висока потпирачка. Авангарден модел со ергономски префинет дизајн и перфектна функционалност, со механизам за лулање и максимална тежина на корисникот до 100 кг.
Clear
Столица KJARA, stolica KJARA
Столица KJARA
Попуст Количина Попуст
За количини 1 - 150 20%