fbpx

Столица ERGONOMIK

22,800.00ден
18,240.00ден

Ергономична столица со мрежаста потпирачка  и полиуретанова седалка тапацирана со  висококвалитетно платно, уникатен дизајн, носивост до 120 кг., 3 години гаранција, TÜV Сертификат.

Clear
Столица ERGONOMIK зелена, stolica ergonomik zelena
Столица ERGONOMIK
Попуст Количина Попуст
За количини 1 - 150 20%