fbpx

Столица ABSOLUT NET

15,800.00ден
12,640.00ден

ABSOLUT NET е столица со мрежаста потпирачка во сива или црна боја, и седалка со полуретанова пена, тапацирана со висококвалитетно црно платно, прилагодлива лумбална потпора и прилагодлив потпирач за глава.

Clear
Столица ABSOLUT NET, stolica absolut net, канцелариска столица NEXT PDH, канцелариска столица NEXT PDH
Столица ABSOLUT NET
Попуст Количина Попуст
За количини 1 - 150 20%