fbpx

Стол 2220F

1,700.00ден
1,360.00ден

Стол со стабилна метална црна рамка, со тапацирани делови со висококвалитетно платно, класа С.

Clear
Стол Felicia
Стол 2220F
Попуст Количина Попуст
За количини 1 - 150 20%
SKU: N/A Категории: ,