fbpx

Канцелариска столица SYN PDH

9,500.00ден 7,600.00ден

Софистициран и елегантен директорски стол со висока  потпирачка, со tilt механизам, уникатен дизајн, хормирани елементи, носивост до до 100кг и гаранција 6 месеци.

Канцелариска столица SYN PDH

9,500.00ден 7,600.00ден

Попуст Количина Попуст
За количини 1 - 150 20%
SKU: 14649 Категории: ,