Канцелариска столица Rex 7040

4,100.00ден

Практичен и современ модел со модерна визија, tilt механизам, уникатен дизаjн, хромирани елементи, носивост  до 100кг. и 6 месеци гаранција.

Clear
SKU: N/A Категории: ,
Јави се за нарачка