Канцелариска столица Relax

7,480.00ден

Менаџерска колекција на столови – стол Relax. Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во еко кожа, регулирање на височината на столот, релакс механизам со можност за фиксирање во работна позиција, регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот, фиксни хромирани рачки со тапацирани делови, хромирана основа, макс. тежина на корисникот 120 кг.

Clear
SKU: N/A Категории: , Ознака:
Јави се за нарачка