fbpx

Канцеларискa столица PLAIN DM

4,800.00ден
3,840.00ден

Канцелариски стол со висока потпирачка. CPT механизам, хромирани елементи, до 120кг., 1 година гаранција

Clear
Стол Megane
Канцеларискa столица PLAIN DM
Попуст Количина Попуст
За количини 1 - 150 20%
SKU: N/A Категории: ,