Канцеларискa столица Next PDH

13,900.00ден

Next PDH е канцелариски стол од нашата менаџерска колекција, со мрежаста потпирачка во сива боја, седалка со полуретанова пена, тапацирана со висококвалитетно црно платно, прилагодлива лумбална потпора и прилагодлив потпирач за глава.

Clear
SKU: N/A Категории: , Ознака:
Јави се за нарачка