Канцеларискa столица Montana

6,700.00ден

Менаџерска колекција на столови – стол Montana. Работен стол со висока потпирачка, тапацирана седалка и потпирачка во комбинација од мрежа и платно.

Clear
SKU: N/A Категории: , Ознака:
Јави се за нарачка