Канцеларискa столица M68A

7,000.00ден7,500.00ден

Канцелариски стол со анатомски седалка и потпирачка тапацирани во висококвалитетна кожа. Tilt механизам, ергономска конструкциjа, хромирани елементи, до 120кг., 1 година гаранција

Clear
SKU: N/A Категории: , Ознака:
Јави се за нарачка