Канцеларискa столица Lea

8,300.00ден

Луксузен менаџерски стол со широка седалка и висока потпирачка. Авангарден модел со ергономски дизајн и перфектна функционалност. – Tilt механизам – Носивост до 100 кг. – Гаранција: 1 година
Clear
SKU: N/A Категории: , Ознака:
Јави се за нарачка