Канцеларискa столица Herman

9,950.00ден

Канцелариски стол Herman- менаџерска колекција – Tilt механизам – Гаранција: 1 година – Потпирачи за раце – Лумнална потпора – Потпирач за глава
Clear
SKU: N/A Категории: , Ознака:
Јави се за нарачка