Канцелариска столица Dario

22,500.00ден

Ергономичен стол со мрежаста потпирачка  и полиуретанова седалка тапацирана со  висококвалитетно платно, уникатен дизајн, носивост до 120 кг., 3 години гаранција, TÜV Сертификат.

Clear
Јави се за нарачка