Канцелариска столица Carina

5,310.00ден5,890.00ден

-Tilt механизам
-Хромирани елементи
-Регулирање на височината на столот
-Хромирана основа (опционално)
-До 120кг.

Clear
SKU: N/A Категории: ,
Јави се за нарачка