fbpx

Канцеларискa столица APOLO

43,500.00ден 34,800.00ден

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка – дел од нашата колекција на професионални столови со европски TUV квалитет и гаранција од 3 години. Синхрон механизам, ергономска конструкција, уникатен дизајн, носивост до 130 кг.

Канцелариски стол Ergohuman
Канцеларискa столица APOLO

43,500.00ден 34,800.00ден

Попуст Количина Попуст
За количини 1 - 150 20%
SKU: 9431 Категории: , Ознака: